Kontakt oss

Medarbeidere

null
Jarle Asheim
Daglig Leder
T: 909 14 872
E: jarle@xpartner.no
null
Atle Færevåg
Seniorkonsulent
T: 468 46 955
E: atle@xpartner.no
null
Asgeir Misund
Systemtekniker
T: 459 52 722
E: asgeir@xpartner.no
null
Elin Hanto
Møtebooker
T: 976 14 412
E: booking@xpartner.no
null
Tove Larsen
Administrasjonsleder
T:  481 12 005
E: tove@xpartner.no
null
Roar Ellefsen
Seniorkonsulent
T: 990 47 277
E: roar@xpartner.no
null
Tina Haaland Rød
Solution consultant
Tlf: 902 79 027
tina@xpartner.no
null
Kathrine Steffensen
Seniorkonsulent
T: 482 48 235
E: kathrine@xpartner.no
null
Dag Erik Jørgensen
Salgssjef
T: 992 29 797
E: dag@xpartner.no
null
Christian Ellingsen
Seniorkonsulent
T:  484 05 498
E: christian@xpartner.no
null
Jo Inge Stokkenes
Systemtekniker
T: 404 55 336
E: jo-inge@xpartner.no
null
Pernille Tertnes
Kontormedarbeider
T:  975 01 711
E: pernille@xpartner.no

Samarbeidspartnere

Fingerprint 6
MOBIT Førde
IT-COM AS

Daniel Levy
dl@itkom.no
+47 48 00 17 77

Fingerprint 6
MOBIT Sogndal
MobilTek AS

Svein Ove Bergseth
svein.ove.bergseth@mobit.no
+47 48 00 15 00

Fingerprint 6
MOBIT Voss
TELEBUTIKKEN VOSS AS

Espen Selvik
espen.selvik@mobit.no
+47 907 70 512

Lokalisering

Vi har tre sentrale lokasjoner i Bergen Sentrum. Vår Salgsavdeling finner dere i Nye Sandvikvei 13, like ved trappen til bydelspuben Dr. Wiesener eller «Badet» som det gjerne blir kalt. Her er det god og gratis parkering for kortere besøk.

Nye Sandviksvei 13
SALG & ADMINISTRASJON

Nye Sandvikevei 13

Salg- og admin avdeling. Her sitter brorparten av de ansatte og her er det moderne møterom, demonstrasjonslokaler og Stokebar.

Alle ansatte har innendørs parkering og det er langt opp til funksjonelle kontorlokaler både for selgere og backoffice.

Helgesensgaten 19
Verksted og minilager

Helgesensgaten 19

Det er laget et verksted og rekvisita lager for bla. reparasjoner av defekte printere og klargjøring av bruktmaskiner. I tillegg er det et rikt utvalg av forbruksartikler til de fleste Xerox og Epson produkter. Verkstedet er kun 100 meter fra kontorene i Nye Sandviksvei 13

Dokken
Lager og oppbevaring

Havnelageret Dokkeskjærkaien 1

250 m2 store funksjonelle lokaler i Havnelageret. Her plasseres returmaskiner i tillegg til større bulkforsendelser av printere og mindre A4 MFP produkter

Personvern oppsett for X-Partner

Når du besøker nettstedet vårt, kan det lagre informasjon gjennom nettleseren din fra bestemte tjenester, vanligvis i form av informasjonskapsler. Her kan du endre dine personlige preferanser. Det er verdt å merke seg at blokkering av enkelte typer informasjonskapsler kan påvirke din erfaring på nettstedet vårt og tjenestene vi kan tilby.

Les mer

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Ved å fortsette på nettstedet, godtar du bruken av informasjonskapsler. Les mer